BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK
Archiwum wpisów
SPONSORZY JEDNOSTKI

Dofinansowanie naszej jednostki 23.09.2020r.

23.09.2020 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu odbyło się uroczyste wręczenie umów w ramach programu priorytetowego „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Dofinansowanie obejmowało 27 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnych z Powiatu Mieleckiego, z gminy Przecław dofinansowanie dostały OSP Dobrynin, OSP Kiełków, OSP Tuszyma, OSP Przecław i OSP Rzemień.

W uroczystości udział wzięli Pan Zbigniew Chmielowiec – Poseł na Sejm RP, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Strażaków, Pan Fryderyk Kapinos – Poseł na Sejm RP, Pan Bogusław Kida Z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Rzeszowie, Pani Renata Siembab – Burmistrz Przecławia oraz mł. bryg. Łukasz Kapinos – Komendant Powiatowy PSP w Mielcu wraz z zastępcą bryg. Markiem Gawlakiem. Umowę w imieniu naszej jednostki podpisał Prezes OSP dh Zbigniew Kipa.

Dodatkowo w imieniu druhów naszej jednostki Serdecznie dziękujemy Pani Burmistrz Renacie Siembab za wkład własny do dotacji w wysokości 1850zł.

Serdecznie gratulujemy wszystkim jednostkom OSP !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *