BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK
Archiwum wpisów
SPONSORZY JEDNOSTKI

W sobotę, 17 lutego strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzemieniu wzięli udział w dorocznym zebraniu sprawozdawczym.

 

Podczas spotkania poruszono wiele ważnych tematów dotyczących działalności jednostki. Wzięli w nim udział członkowie Jednostki oraz zaproszeni goście: poseł Krystyna Skowrońska, członek Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Franciszek Augustyn, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej z Mielca Stanisław Rączka, burmistrz Przecławia Ryszard Wolanin oraz członkowie Rady Miasta, dyrektorzy szkół i przedszkoli.

 

Tradycyjnie na początku spotkania wybrano dh Zbigniewa Kipę na przewodniczącego zebrania, natomiast dh Grzegorza Pszenicznego – na protokolanta. Następnie dh Mateusz Harla przedstawił sprawozdanie z działalności naszej jednostki OSP, a dh Paweł Strzelczyk zaprezentował sprawozdanie i projekt planu finansowego. Dh Piotr Bogdan przedstawił sprawozdanie Komisji Rewizyjnej kończąc formalną część, po której przemawiali zaproszeni goście.

Podczas zebrania poruszono ważne tematy, takie jak: dobra współpraca z KP PSP w Mielcu i Gminą Przecław, dobra współpraca z młodzieżą i środowiskiem w Rzemieniu oraz analiza zadań i zdarzeń z ubiegłego roku, a także przedstawienie zadań na 2018 rok. Kilku najbardziej zasłużonych członków jednostki odebrało odznaczenia.

 

Na zebranych czekał również film prezentujący działanie OSP w 2017 roku. Wszyscy z zaproszonych gości zabrali głos. Złożyli gratulacje strażakom, podziękowali za współpracę oraz życzyli dalszych sukcesów. Na zakończenie spotkania na zebranych czekał pyszny poczęstunek, w którego przygotowanie włączyły się panie ze Stowarzyszenia „Kobiety z pomysłem” z Rzemienia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *